EDIT MAIN
Plus_blue
WALL OF FAME RECIPIENTS
Student Program Completed
Raymond EvansMarketing1976
Randy Carson Criminal Justice 1977
Jeffrey L. Fite Ag. Mechanics 1977
Perianne Fulton Germann Commercial Art 1977
Shannon Gast Ag Mechanics 1977
Barney Neal  Ag Mechanics 1978
Mark Randall Sroufe HVAC 1978
Dave Stutz Ag Mechanics 1978
Sue Bailey Waits Machine Trades 1979
Gregory Haitz Electrical 1979
Randy Hiler  Graphics 1979
Robert Morgan Carpentry 1979
Melinda Garrison Dunkin  Clerk-Steno 1980
Mark Davis Automotive 1980
Sandy Johnson Ladenberger Cosmetology 1980
Tina Huber Whitaker Clerk Typist 1980
Angie Vance Cosmetology 1980
Julie Wiederhold Evans Restaurant Mgmt/Marketing 1980
Arlene Workman Crum Executive Secretarial 1980
Miles Plymesser Ag Mechanics 1980
Mike Gilkerson Heating & Air 1981
Mike Napier Marketing 1981
Judy Jump Sroufe Executive Secretarial 1981
Tim Koehler Automotive 1981
Dave Lawrence Automotive 1981
Christopher Alexander Electrical 1982
Mike Ober Electrical 1982
Rodney Swearingen Carpentry 1982
Tim Woolard   Carpentry 1982
Diane Campbell Brandenburg Cosmetology 1983
Pete Edgington Criminal Justice 1983
Rose Edgington Cooperative Skills Development 1983
Russell Stegbauer Automotive 1984
Jeff Cluxton Carpentry 1985
Michael Hamm Welding 1985
Tony McDaniel Carpentry 1985
Jim Bailey Machine Trades 1986
Phillip Ball Automotive 1986
Darcy Hamm Welding 1986
Melissa Phillips Kirkpatrick Executive Secretarial 1986
Bill Lykins Automotive 1986
Randy Doss Machine Trades 1987
Jeffery Roades Machine Technology 1987
Bob Hamblen Carpentry 1987
Ronald Stroop Machine Technology 1987
Bronson Barker Machine Technology 1988
Chris Sidwell HVAC 1988
Patricia Klump Cluxton Executive Secretarial 1989
Mike Day Graphics 1989
Rodney Gray Automotive 1989
Bobby Johnson  Criminal Justice 1989
Tom Swope Automotive 1990
Duane Weyand Criminal Justice 1990
KayCe Nave Marketing 1991
Stefan Talley Graphics 1991
Annie McFadden Weathers Cosmetology 1991
Scott Ramp Automotive Technology 1992
Dawn Davis Newman Cosmetology 1993
Shasta Whaley Skirvin Cosmetology 1993
Candice Bigalow McConnaughey Cosmetology 1994
Melissa Holton Layman  Marketing 1994
Melanie Carter Early Childhood Ed 1995
Dan Mitchell Marketing 1995
Estel G. Newberry  Carpentry 1997
Tosha Kattine Newberry Cosmetology 1997
Chad Varney Machine Trades 1997
Rebecca Layne Varney  Executive Secretarial 1997
Lindsay Hill Isles Executive Secretarial 1998
Terry Miller Early Childhood Ed 2001
Nolan Williams Machine Technology 2002
Jason Frazier Automotive Technology 2005
Hailei Call Cosmetology 2007